3D Studio

O Firmie

Studio, w którym kreatywna atmosfera to codzienność, większość czasu spędzamy nad strategiami, contentem, social media, ambinetem, viralem... permanentna burza mózgów :)

Nie lubimy się chwalić - zresztą nie ma na to czasu. Zadzwoń, napisz - spotkasz ludzi z głowami pełnymi pomysłów na rozwój Twojego brand'u

Event Marketing

Koncerty

...to Nasza pasja, nie ukrywamy, że ich organizacja przynosi Nam ogromną przyjemność. Mamy duże doświadczenie w organizacji Eventów promocyjnych, prosprzedażowych i wizerunkowych. Będziemy z Tobą od projektu do pozytywnego feeback'u :) Czekamy na Twój Brief lub zapytanie.

 

 

Hostessy

Modelki

Piękne, inteligentne, czarujące to tylko trzy z pozytywnych cech Naszych Hostess i Modelek. Promocja produktu, sesja produktowa, bankiet, fordancing. Zapytaj a w odpowiedzi otrzymasz ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

 

 

Print-Point

DRUKARNIA

Wiemy, że nie lubisz czekać, a miła obsługa jest dla Ciebie ważna. Dlatego powstaliśmy z myślą o Tobie. Print Point jest miejscem, w którym otrzymasz szybką i fachową pomoc w zakresie druku, oprawy, laminacji i ksero. Zapewniamy również całość poligraficznej obsługi reklamowej. Chcesz wydrukować baner albo ulotki? Potrzebujesz ścianek na targi, teczek ofertowych i/lub gadżetów promujących Twoją działalność? Chcesz kogoś gdzieś zaprosić, a może ogłosić coś na billboardzie? Myślisz o stworzeniu swojej strony www? Nie ma najmniejszego problemu!